Четвер, 20.09.2018, 00:42

З метою відзначення 160 річниці від дня народження та 100 річчя від дня       смерті Великого Каменяра – Івана Франка, у 2-х класах був проведений виховний захід – перегляд мультиплікаційного фільму «Фарбований Лис».

Перед сеансом  виступила вчитель 2- Б класу Мар`яна Василівна Мигович,яка коротко ознайомила учнів з постаттю Франка, уривками з його біографії, творчою спадщиною, зокрема творами для дітей. Молодші школярі уважно переглянули мультфільм за казкою І.Я. Франка «Фарбований Лис», після чого вчитель 2 – А класу Світлана Дмитрівна Ковач задала їм ряд запитань за змістом.

Насамкінець виступив директор школи Марфинець Михайло Михайлович, який наголосив, що постать І.Я. Франка- велична, а його вклад в українську культуру-неоціненний.