Четвер, 21.06.2018, 09:59

Правила вступу до школи

Правила прийому дітей до загальноосвітнього навчального закладу:

1.Зарахування до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.

2.Адміністрація навчального закладу зобов`язана  вжити заходів  до ознайомлення батьків обо осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію освітнього  процесу.

3.Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом  директора.

4.Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

- заяву на ім`я директора школи;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка.

До першого класу зараховуються , як правило діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік (у 5 або в 6 років) до вступу в школу.