Субота, 26.05.2018, 19:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Багатогранність таланту Великого Каменяра
19:20
Багатогранність таланту Великого Каменяра

      У четвер,  27 жовтня, у Росошанській ЗОШ І-ІІ ступенів  вчителями-філологами  (Марфинець Н. В., Пітра С. В., Пітра М. М.)  та учнями 5-9 класів з метою поглиблення особистих знань учнів та вияву поваги і любові до Франкового слова була проведена літературно-музична  композиція «Багатогранність таланту Великого Каменяра», приурочена 160 -й річниці від Дня народження Івана Яковича Франка.

 Багатогранність таланту І.Франка більш ніж дивовижна. В одній особі поєдналися  поет, прозаїк і драматург, перекладач і літературний критик, історик і теоретик літератури, філософ, фольклорист, мовознавець, етнограф та економіст, один з найважливіших політиків Галичини кінця 19-поч. 20 ст.

    «Ми не можемо назвати, мабуть, жодної ділянки людського духу, в якій би не працював І.Франко і в якій він би не був великий», - так високо оцінив діяльність нашого талановитого краянина Павло Загребельний.

    Будьмо ж і ми гідними того запалу, з яким молодий назавжди поет звертався до нас, своїх читачів. Не даймо собі та своїм близьким розмінятися на дріб'язок щоденних гризот, мізерних почуттів та справ. Нехай відчуття того, що кожен з нас єдиний в цьому світі, надихає нас на великі вчинки, великі думки й почуття.

Переглядів: 122 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: