Четвер, 21.06.2018, 09:57
Головна » 2016 » Квітень » 28 » «Чорнобиль не має минулого часу»
«Чорнобиль не має минулого часу»

«Чорнобиль не має минулого  часу» - під такою назвою 26 квітня у школі було проведено урок пам’яті  приурочено 30-тій річниці Чонобильської  техногенної  катастрофи. Ця трагедія торкнулася не тільки України, а й всього людства. Чорнобильська аварія стала для нс уроком за який заплачено дорогою ціною.

Учні 8 класу подали інформацію про трагедію та її наслідки для України, переглянули відеофільм «Секунди до катастрофи».

Учитель фізики Білас С.А. розповів учням, як визначати і виміряти рівень радіації за допомогою дозиметра. Наочно вчитель продемонстрував, як користуватися приладом.

26 квітня – День пам’яті, День скорботи і роздумів. Тож не треба повторювати помилок. Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля.

Переглядів: 150 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0