Субота, 26.05.2018, 19:47
Головна » 2016 » Листопад » 27 » Делегація освітян Южноморавського краю Чеської Республіки у Росошанській ЗОШ I-II ст

З кількаденним робочим візитом перебувала в Росошанській загальноосвітньій школі I-II ступенів делегація чеських освітян. Очолила делегацію пані Гана Корвасова – директор позашкільного навчального закладу енвайронментального спрямування "Ліпка" (м. Брно, Чеська Республіка). До складу делегації входили також Юрій Ворлічек – завідуючий відділенням "Каменна" ("Ліпка"),  Даша Завгарова – координатор українсько-чеської співпраці, Мілослав Томек – директор Подомської школи (окрес Вишков, Южноморавський край), Марушка Седлакова – заступник директора Подомської школи, Любов Лемак – працівниця "Ліпки".

Насамперед чеські гості зустрілися із педагогічним колективом Росошанської школи та учнями, які вивчають чеську мову. У присутності начальника відділу освіти Свалявської РДА Едіти Грабар, завідуючої методичним кабінетом відділу освіти Ельвіри Приходько, гостей із Дусинської ЗОШ I-III ст., Масарикової школи учні 7-х класів урочисто привітали гостей із сусідньої країни. В ході свята звучали гімни України та Чехії, пісні, вірші, молитви на двох мовах.

Заступник директора школи Марія Мигович подякувала чеським партнерам, наголосивши, що співпраця дає хороші результати. Із цікавими доповідями виступили вчителі Росошанської школи. Зокрема, Надія Марфинець висловила подяку начальнику відділу освіти, чеським друзям за підтримку у вивченні чеської мови. Розповіла про програму курсу літніх мовних слов'янських у студій у Масариковому університеті, які пройшла цього року. Вчитель початкових класів Світлана Ковач та вчитель біології Наталія Гаврош поділилися з присутніми досвідом використання літератури енвайронментального спрямування у навчально-виховному процесі.

На завершення урочистої зустрічі виступила начальник відділу освіти Свалявської РДА Едіта Грабар, яка наголосила, що за нинішніх умов українсько-чеська співпраця є свідченням толерантності, підтримки, небайдужого ставлення до освітян Свалявського району, як найближчих сусідів.  У свою чергу чеські партнери подякували гостям за теплий прийом у стінах Росошанської школи та вручили подарунки учням.

Переглядів: 192 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0