Четвер, 21.06.2018, 10:02
Головна » 2018 » Травень » 22 » День Перемоги!
День Перемоги!

День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру,свято визволення планети від фашизму.

Перемога… Вона прийшла до нас 9 травня 1945 року не в лавровому вінку - урочиста і спокійна – ні. Вона прийшла в образі старої матері, опустила натруджені руки і над Європою вперше настала довгождана тиша.

І , якщо зараз сміються діти, плавиться сталь, росте хліб на рідних полях, то це тільки тому, що була Перемога.

Напередодні цього свята учні школи відвідали могили ветеранів; учкомом школи було проведено загальношкільну лінійку до Дня Перемоги; вчителем образотворчого мистецтва Мателегою Н.О. організовано виставку малюнків до Дня Перемоги.

Переглядів: 14 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0