Субота, 26.05.2018, 19:44
Головна » 2015 » Лютий » 5 » Гордість нашого регіону
Гордість нашого регіону

У четвер, 05.02.2015 року, в  Росошанській  загальноосвітній школі була проведена зустріч з Русином Василем Івановичем, кадровим військовим 79 аеромобільної бригади. Він розказав учням нашої школи про події, в яких брав участь.

Воїн поділився пережитими враженнями (Ситуацію під Дебальцевим зустрічі й допомога жителям окупованих територій).

Військовий також повідомив, що на даний час він проходить реабілітацію після отриманих поранень.

Свою  розповідь Василь Іванович завершив на оптимістичній нотці, говорячи, що незабаром він знову повернеться до своїх друзів, які й тепер стійко утримують бойові позиції. «Війна випробовує сміливців, і разом ми обов’язково переможемо!» - наголосив він.

Р.S. Колектив Росошанської загальноосвітньої школи разом з учнівським колективом висловили подяку та надали грошову допомогу учаснику АТО.

Переглядів: 168 | Додав: Ваня | Рейтинг: 5.0/1