Четвер, 21.06.2018, 10:03
Головна » 2017 » Грудень » 27 » Його називають Святий Миколай
Його називають Святий Миколай

Його називають Святий Миколай, Микола Угодник, Святитель Миколай, Святитель Миколай Чудотворець.

При народженні батьки назвали його Ніколай, що в перекладі з грецької означає «переможець народів».

За своє життя Миколай прославився добрими ділами: рятував потопаючих, визволяв полонених, відводив смертну кару від невинних, зціляв людей, подавав їжу голодним, був помічником нужденним.

Святий Миколай опікується воїнами, водіями, подорожуючими, вважається покровителем моряків, студентів, дітей. Найкоротша молитва до нього: «Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас».

19 грудня (день його пам’ яті) відзначають як день Святого Миколая. Напередодні,18 грудня, у початкових класах пройшли тематичні уроки, присвячені Миколаю Чудотворцю. Учні співали пісні, декламували вірші, зачитували смс повідомлення, адресовані святому, дізнавалися цікаві факти з життя Миколая, що дійшли до нас у народних переказах.

Основний messag подібних уроків – доброчинність у широкому розумінні. Саме вона справедливо вважається однією з найважливіших християнських чеснот.

І за традицією, в кінці уроків на малечу чекали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Переглядів: 68 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0