Четвер, 20.09.2018, 00:42
Головна » 2014 » Листопад » 24 » Ми будемо членами європейської родини!!!!!!!!!
Ми будемо членами європейської родини!!!!!!!!!

7 листопада 2014 року школа приймала делегацію наших чеських партнерів у складі Мілослава Томека , директора школи Подомі, Марії Седлакової, заступника директора школи Подомі та Даші Зовгарової, працівника школи Ліпка, координатора спільного проекту. На зустрічі були присутні голова Свалявської районної ради Гартавел І.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту Свалявської райдержадміністрації Русин В.П.  та сільський голова Дусинської сільської ради Годя Р.І.

В ході зустрічі заступник директора школи Росошанської ЗОШ І-ІІ ступенів Мигович М.П. презентувала роботу школи, структуру роботи школи, досягнення учнів та вчителів. Сакаль С.В., вчитель біології,  розказала про роботу гуртка «Юний еколог», про популяризацію екологічного виховання з метою збереження навколишнього середовища, участь гуртківців в різноманітних акціях та конкурсах природничого спрямування. Марфинець М.М., директор школи, поділився з гостями інформацією про роботу школи по реалізації пунктів угоди про співпрацю. Детально було розкрито питання по написанню проекту регіонального підручника по краєзнавству «Росошанськими стежками». Михайло Михайлович розповів, що 5 листопада 2014 року він прийняв участь в обласному семінарі по краєзнавству  у м.Тячів, де презентував проект співпраці Росошанської школи та школи Ліпка, а також  поділився  з напрацюваннями по створенню підручника по краєзнавству.

Чеські колеги проявили зацікавленість в організації навчально-виховної роботи в Україні, порядок прийому на роботу та атестації українських вчителів. Даша Зовгарова розповіла про підготовку до видання підручника по краєзнавству  та трьох методичних посібників з інвайронментального виховання на українській мові.  Керівники району були позитивно вражені від роботи колективу Росошанської школи та школи Ліпки, висловили підтримку у продовженні реалізації проекту співпраці.

Переглядів: 207 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0