Четвер, 16.08.2018, 06:58
Головна » 2017 » Грудень » 12 » Ми маєм право на права, та виконуємо обов’язки
Ми маєм право на права, та виконуємо обов’язки

З 04 по 08 грудня 2017 року в Росошанській ЗОШ І – ІІ ступенів проходив тиждень правових знань під назвою: «Ми маєм право на права, та виконуємо обов’язки» .Протягом тижня було проведено конкурс газет, виготовлення 9-ми класами пам’ятки «Майбутнє країни – без насильства». Між унями 8-9-их класів проведено соціологічне опитування : «Діти про свої права». Також між учнями 9-их класів проведено правовий ринг. Метою проведення тижня є уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з правознавства, виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії . Протягом тижня було проведено узагальнюючі уроки, виховні години.

Переглядів: 65 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0