Субота, 26.05.2018, 19:39
Головна » 2015 » Травень » 26 » Прощання з Букварем
Прощання з Букварем

Днями в 1 – А та 1 – Б класах пройшли підсумкові відкриті уроки  прощання з Букварем. На них були запрошені батьки першокласників та шкільний бібліотекар.

На уроці учні декламували вірші, скоромовки, чистомовки, які вивчили упродовж першого року навчання в школі. Складали подяку своїй першій книжці – Букварику.

Шкільний бібліотекар Стиранець Тетяна Юріївна привітала маленьких читачів. Познайомила із підручниками для 2 класу. Нагадала правила поводження з книгою.

Нікого не залишили байдужими пісня Наталії Май «Золота зіронька»,танок «Каченята» у виконанні першокласників.

З привітальним словам до дітей звернулися матері Русин Людмила (1-Б) та Коневич Ольга (1-А). Вони привітали їх із закінченням навчального року, побажали успіхів у подальшому навчанні.

Переглядів: 154 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0