Субота, 26.05.2018, 19:35
Головна » 2018 » Травень » 14 » Прощавай, Букварику, в школі перший друже, ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.
Прощавай, Букварику, в школі перший друже, ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.

Прощавай, Букварику, в школі перший друже,
                         Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1-Б класі Росошанської ЗОШ  І-ІІ ст. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником  – Буквариком.
   До цього свята дітки старанно готувалися. Воно відбулося 8 травня 2018 р. у святково прибраній шкільній бібліотеці, куди привела їх стежинка, адже бібліотека  – перша сходинка у шкільному житті (зав. бібліотекою Стиранець Тетяна Юріївна). Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року: заступник директора школи Мигович М. П., учні, батьки, бабусі, братики й сестрички.
   Першокласники показують, чому вони навчилися та представляють веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорить про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповіли, як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали!
   У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Рідна Мова. Завітала на свято казкові персонажі, яким діти пообіцяли вчитися лише на «відмінно».
   Подякували першокласники не лише Букварикові, а й своїм батькам і привітали іх з святом матері. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.
   Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І цей захід  – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своєю першою учителькою  ДукайАнжелою Михайлівною та вихователем ГПД Поцко Оксаною Вікторівною.

Переглядів: 22 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0