Четвер, 20.09.2018, 01:18
Головна » 2014 » Грудень » 9 » СНІДу - ні!
СНІДу - ні!

Хвороби косять нам життя,

Мов у вогонь дме вітерець.

Сьогодні в щасті все буття!

А завтра – все. Всьому кінець.

Скільки би  про СНІД не писали й не говорили, чомусь кожен із нас вважає, що ця хвороба існує де інде: тільки не в моїй країні, тільки не в моєму місті чи селі, тільки не поруч нас.

Багато людей в Україні вважають, що проблеми ВІЛ/СНІДу їх не стосуються й не можуть стосуватися особисто.

Більшість людей, які стали жертвами ВІЛ-інфекції, заразилися через свою безпечність та недостатню інформованість про шляхи передачі вірусу.

Тому учні-волонтери 9-Б класу підготували інформацію про ознаки, шляхи передачі, симптоми хвороби й поділилися нею з ровесниками 7-9 класів.

«Що таке СНІД?» - відповідь на дане питання намагалася розкрити шкільний психолог, під час заняття з елементами тренінгу в 9-х класах.

Учні 5-6 класів переглянули відеофільм «Здоровий спосіб життя», у ході заходу учні 6-Б класу ознайомили однолітків із правилами здорового способу життя.

Переглядів: 160 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0