Субота, 26.05.2018, 19:36
Головна » 2015 » Квітень » 27 » Спільна співпраця дала результат
Спільна співпраця дала результат

Серед  шкіл району Росошанська загальноосвітня школа вважається однією із найстарших  шкіл  І–ІІ ступенів.

Наша школа не може похвалитися затишними  класами, сучасним спортзалом, просторими коридорами, але маємо високопрофесійний згуртований колектив і плідну співпрацю з чеською школою «Ліпка».

Наше співробітництво  з навчальним закладом «Ліпка» розпочалося з односельчанки Люби Лемак, яка працює в ній головним кухарем. Саме вона стала містком між нашими закладами.

У квітні 2013 року  керівники чеської школи «Ліпка» пані Ганна Корвасова і пан Алеш Махал разом з нашою Любою побували  у нас, познайомилися із колективом, побачили напрацювання екологічного та краєзнавчого спрямування наших учителів і запропонували співпрацю з їх закладом.

Потім на запрошення чеських колег четверо працівників Росошанської школи  відвідали їх установу. Ось так розпочався процес співробітництва  наших шкіл.

Плодами співпраці є створення регіонального посібника з краєзнавства «Росошанськими стежками».  Видали його чеські друзі  за кошти  Південноморавського краю. А також для нашої школи  перекладено  на українську мову 3 види навчальних посібники з «Ліпки» екологічного  спрямування.

Крім цього школа Ліпка стала ініціатором налагодження зв’язків  з Основною школою та дитячим садком з м. Подомі Південноморавської області. Доречі, учні нашої школи власноруч виготовили і  передали в цю школу, як подаруночки, «браслети дружби».

23 квітня в нашій школі побувало багато гостей: це і представники ЗІППО, і працівники відділу освіти на чолі з начальником, представники Свалявської РДА, директори всіх шкіл, гості з Чехії. Гостей щиро привітали учні нашої школи. Також тематиці екологічного виховання присвятила свій вірш «Тягар власних вчинків» Гніденко Іванна, який і презентувала під час зустрічі.

У серпні  цього року договір про співпрацю добігає  до кінця. Ми надіємося що наші відносини не закінчаться, а закінчення договору про співробітництво  стане новим початком.

Переглядів: 208 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0