Четвер, 21.06.2018, 10:03
Головна » 2015 » Вересень » 2 » Співпраця з чеськими партнерами
Співпраця з чеськими партнерами

Впродовж другої декади червня вчителі Росошанської загальноосвітньої школи I-II ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області у складі шести осіб (директора Марфинця М.М., заступника Мигович М.П., організатора позакласної роботи Поцко О.В., вчителя української мови та літератури Марфинець Н.В., вчителя англійської мови Шипович Л.В. та вчителя музики Сайлера В.А.) пройшли стажування на базі навчального закладу  Ліпка у Чеській Республіці.

Програма стажування, розроблена чеськими партнерами, включала:   відвідування початкових та базових шкіл, зустрічі із педагогами, обмін досвідом, виконання практичних завдань, екскурсії пам’ятними місцями Южноморавського краю.

Педагоги відвідали п’ять відділень Ліпки: Лісова школа, Розмарінек, Ріхта, Ліпова, Каменна. З метою вивчення діяльності шкільної освіти в Чеській Республіці вчителі мали зустріч із чеськими педагогами навчальних закладів Подомі, Богдаліце, Роусинов, Кріштні (Вишківський округ). Цікаво, що у школі села Подомі відбулася краєзнавча учнівська конференція, у рамках якої проходив телеміст між учнями 6-х класів Подомі (Чеська Республіка) –  Росош (Закарпаття-Україна). Окрім того, вчителі були присутні на уроках природознавства (6 клас), чеської мови (6, 9-ті класи), геометрії (9 клас).

У рамках стажування вчителі також мали можливість побачити пам’ятки архітектури Южноморавського краю: замок Шпілбергц (Брно), резиденцію ван ден Бруха (Подомі), Радоніце (Вишков), Собор Святої Марії (Кріштні).

У цілому така поїздка відкриває для шкіл Свалявщини нові можливості міжнародної співпраці в освітній сфері, зокрема в галузі  енвайронментальної педагогіки.

Переглядів: 141 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0