Субота, 26.05.2018, 19:33
Головна » 2017 » Березень » 14 » «Твоя поведінка,твоє життя-твій вибір,зроби свій вибір зважено.Пам’ятай ,на 50% твоє здоровя залежить від тебе самого!»

Психологом школи було проведено анкетування на виявлення комп’ютерної та інтернет-залежності учнів. Метою проведених занять було визначення та аналізування основних проблем комп’ютерної залежності в учнівському середовищі,визначення причин та проявів,симптомів та наслідків комп’ютерної  залежності.

Учням було пояснено, що комп’ютери та інтернет - це, звичайно, велике благо,надзвичайне джерело інформації,яке полегшує роботу людям, але користуватися цими благами треба вміло, щоб не принести шкоду своєму здоров'ю.

Твоя поведінка, твоє життя-твій вибір. Зроби свій вибір зважено! Пам’ятай , на 50% твоє здоров'я залежить від тебе самого!

Психологом школи взяв участь у виховних годинах в учнів                      5-х,6-го,7х,8-х,9-го класів на тему:«Кібербулінг».

На виховних годинах розглянулися такі питання:

1.Що значить слово «кібербулінг».

2.Яку шкоду може завдати кібербулінг.

3.Розповсюдження кіберпрактик.

4.Основні принципи подолання кібербулінгу.

5.Техніки саморегуляції при зіткненні з загрозою булінгу.

Переглядів: 104 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0