Субота, 26.05.2018, 19:36
Головна » 2016 » Березень » 16 » Вогонь Шевченкових поезій
Вогонь Шевченкових поезій

10 березня 2016р. відбулися літературні читання «Вогонь Шевченкових поезій», приурочені до 202-ої річниці з дня народження Т.Г. Шевченка (організатори свята – вчителі – філологи - Марфинець Н.В, Пітра С.В, учасники-учні 5-го, 6-х та 8-го класів).

Увазі присутніх було запропоновано літературні читання поезій Великого Кобзаря, а також доповіді про багатогранну творчість Тараса Григоровича, які супроводжувалися презентаціями та музичними композиціями.

На святі учні декламували твори Шевченка не тільки українською мовою, але й читали напам`ять «Заповіт» англійською (Мигович Анюта,уч.8кл.),французькою ( Мателега Мирослава, уч. 6-А кл.), чеською (учениця 6-Б кл, Гасілова Даніела) мовами.

Окрасою літературних читань став танок «Україна» у виконанні Мигович Анюти, учениці 8-го класу.

Літературні читання вдало доповнювала виставка книг про життя і творчість Кобзаря.

Переглядів: 109 | Додав: Ваня | Рейтинг: 5.0/1