Субота, 26.05.2018, 19:48
Головна » 2017 » Березень » 29 » Воскресни, писанко!
Воскресни, писанко!

З 1 по17 березня 2017 року у школі було проведено перший етап Третього фестивалю - конкурсу  «Воскресни, писанко!»Метою конкурсу було відродження та збереження українських народних традицій з виготовлення писанок.

В конкурсі брали участь учні 2 – 9 класів, які виготовили багато писанок у різних техніках та великодню композицію для участі в другому етапі конкурсу.

28 березня команда з 5 учнів нашої школи, а саме: Мателега Мирослава,   7-А клас, Гутелюк Вікторія,7-Б клас,Попович Альона 7-Б клас, Мателега Наталія, 8-А клас, Гутелюк  Христина, 9 – клас разом з керівником Мателегою  Н.О. та педагогом-організатором  Поцко О.В. взяли участь у II етапі конкурсу, який проходив на базі районного будинку культури. Учасники представили  цікаву великодню композицію та багато писанок виконаних у різних техніках. Мателегою Н.О, вчителем образотворчого мистецтва проведено показовий майстер-клас з виготовлення писанки у техніці квілінг.

Всі учасники конкурсу залишилися задоволені побаченим.

Переглядів: 81 | Додав: Ваня | Рейтинг: 0.0/0